Makineli Petek Bakımı

Acil Kombi Servis olarak ihtiyaçlarınıza gün içerisinde destek sağlarız.

Acil Kombi Servis olarak tek amacımız en iyi ve hızlı şekilde hizmet vererek siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Avrupa yakasındaki bütün ilçelerde servis sağlayarak ekibimizle birlikte petek bakımını aynı gün içerisinde yapıyoruz.

Profesyonel ekibimiz bulunduğunuz adrese gelerek petekleriniz için en iyi hizmeti en uygun fiyatta sunacağından emin olabilirsiniz. İstanbul Avcılar’da bulunan servis firmamız sizlerin tercihi ve memnuniyeti doğrultusunda en iyisi olma yolunda ilerlemektedir.


Acil Kombi Servis olarak peteklerinizi makine yöntemi ile temizliyoruz! Petek temizliği sadece kış ayında yapılmamalıdır. Yaz aylarında da yapılmalıdır. Yazın kullanılmayan kalorifer tesisatlarında çamurlaşma, tortu ve korozyon oluşumu olur. Petekler temizlendiğinde içerisinde oluşan pisikler makine yöntemi ile çamurlaşmış olan kirli su tesisat dışına çıkarılır.

Bu işlem sayesinde tesisatınızdaki su yenilenir, kombinizde oluşabilecek sorunlar engellenir ve kış aylarında minimum düzeyde maksimum verim sağlayacaktır.

Petekler, bulunduğu ortamın sıcaklık ihtiyacını karşılayarak günümüzde vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Peteklerinizin sağlığı açısından yılda 1 kez bakımının yaptırılmasını tavsiye edilir. Bakımını yaptırmadığınız halde peteklerdeki ısı her yere aynı verimle dağılmaması, özellikle alt kısımda oluşan tortular nedeni ile alt tarafların ısınmaması ve bazı radyatörlerin hiç ısınmaması gibi sorunlar ortaya çıkar. Petek bakımına ihtiyacınız varsa tek yapmanız gereken şey bizi aramaktır. Gün içerisinde ekibimiz konumunuza gelerek bakım hizmetini gerçekleşeceklerdir. Peteklerinizde oluşan sorunları düşük maliyette kaliteli ve hızlı bir hizmet arayışındaysanız işte tam doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Petek bakımına gelen ekibimiz her zaman güler yüzlü olup, oluşan sorunları en iyi şekilde çözeceklerdir. Saat ve gün fark etmeden sizler her zaman hizmet verebilmek adına çağrı hatlarımız 7/24 çalışmaktadır. Acil Kombi Servis firması olarak her türlü kombi ve petek sorununu çözmek için buradayız!